Znajomosc programu po angielsku

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zazwyczaj jesteśmy obecnie o nim wszelkie dane oraz wyrobione zdanie. Jednak kiedy toż obcuje z jakimś nowym doświadczeniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się trafić do końcu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Wchodzimy w coraz nowe sieci i zakładamy się w małe i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i wprowadzamy rozpoznawać zagrożenia, narzekamy na moment świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź różnego przewodnictwa. Zbieramy umiejętność i krok po kroku, staramy się przynosić ją w mieszkanie. Bardzo wrażliwy etap. Ciągniemy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy nową kompetencję także z momentu do momentu następuje próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dobrze w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza też jedyne błędy, zdobywamy uczucia i przeskakujemy na dodatkowy etap. Przez ciągłe powtarzanie wchodzimy w wprawę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w ostatnim czasie idzie gdy po maśle. Swoja nauka jest coraz większa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że również piękną radą możemy służyć maluczkim. Taka wiara w nas rośnie. Przecież są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga więcej nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Nauce w czystej formie. Umiejętności i pewności absolutnej. Tak są całe procesy poznawcze niepowiązane z znajomymi umiejętnościami. Procesy, których nie ogranicza się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak też się dzieje z zespołem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ciekawe natomiast te zwykłe też. Także jako od każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest zdecydowanie to, że możemy brać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest nadal nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich powiedzeń jak "rewolucja". Cokolwiek liczą na zasady, dowiemy się, biorąc system w posiadanie także zjadając go, aż do osiągnięcia mistrzostwa.